Pearson VUE Authorised Testing Centre

Відділ навчання і сертифікації

Authorised Testing Centre

Реєстрація

Регіональний навчальний центр мережевих технологій ТНТУ є авторизованим сертифікаційним центром компанії Virtual University Enterprises (VUE) і пропонує тестування в галузі інформаційних технологій, економіки та інших областях більш ніж від 30 компаній-вендорів.

Компанія VUE була створена 10 квітня 1997 року. Це глобальна служба електронного тестування (Computer-Based Testing), що має в даний момент більше 3000 авторизованих центрів тестування, що успішно працюють у США, Австралії і більшості європейських країн. VUE співробітничає з такими відомими компаніями-вендорами як Cisco Systems, Avaya , Lucent Technologies, Microsoft, Novell, IBM і багатьма іншими, якими розроблена система сертифікації, з метою надати фахівцям у галузі інформаційних технологій можливість продемонструвати володіння певним об'ємом знань, умінь і навичок, а роботодавцям - об'єктивно оцінити їх професійні навички. Міжнародна система сертифікації різних компаній, особливо Cisco Systems і Місrоsоft на сьогодні є надзвичайно важливим інструментом професійного росту.

Міжнародний Центр Тестування VUE надає своїм клієнтам цілий ряд послуг. Основною з них є можливість для IT-фахівців оперативно здійснити комп'ютерне тестування та підтвердити свій рівень знань в області інформаційних технологій. Основною перевагою системи тестування VUE є оперативність. Бажаючим зареєструватись і пройти тестування надається можливість замовити іспит і здати його в цей же день. У випадку успішної здачі компанія-вендор надсилає кандидату сертифікат, який підтверджує отриманий статус. Користувачі можуть направляти усі свої запитання і зауваження з приводу змісту тесту безпосередньо вендору. Нові версії тестів поновлюються та розповсюджуються одночасно у всіх країнах світу та у всіх центрах тестування VUE. Отримані за результатами зданих тестів сертифікати засвідчують рівень знань фахівців у даній конкретній області і цінуються в усьому світі настільки ж високо, як і сертифікати проходження навчання в авторизованих навчальних центрах. На сьогоднішній день компанією VUE пропонується велика кількість екзаменаційних тестів від більше ніж 30 компаній-вендорів  http://www.vue.com.