Про академію

Основна мета програми - фундаментальна підготовка спеціалістів теорії та практиці проектування, встановлення, налагодження і технічній підтримці локальних та глобальних мереж. Програма Cisco Networking Academy розроблена спеціалістами фірми Cisco Systems є найбільш фундаментальною і методично проробленою серед аналогічних їй в області мережевих технологій. Програми CCNA Exploration та ССNP реалізуються загальною тривалістю не менше 280 годин кожна.

Викладання проводять сертифіковані інструктори, що пройшли підготовку в спеціалізованому навчальному центрі Академії (CATC), м. Бірмінгам, Англія.

Підсумковий контроль знань проводиться тільки в Академії, в присутності інструктора, що гарантує високу якість навчання. Всі екзамени здаються безпосередньо на сервері Cisco. 


Фахові рівні

Форми навчання


Своїм слухачам Академія надає можливість отримувати знання та навички, як стаціонарно так і дистанційно (заочно).


Очна форма навчання здійснюється безпосередньо в Академії , як правило, у вечірній або у інший, зручний для слухачів час по 2-3 год. в день.

Тривалість навчання:

 • за програмою CCNA
  - 1 семестр -1,5 місяця (70 год.), 
  - 2 семестр -1 місяць (70 год.), 
  - 3 семестр -1 місяць (70 год.), 
  - 4 семестр -1 місяць (70 год.),

 • - за програмою CCNP: 
  - 5, 6, 7, 8 семестри - по 2 місяці ( 3 год. щоденно). Передбачені самостійні заняття.

Дистанційна форма навчання передбачає самостійне вивчення теоретичного навчального матеріалу з використанням Інтернет-технологій, здачу проміжних іспитів і відпрацювання окремих лабораторних робіт, а також консультації інструктора через електронну пошту.

По формі дистанційне навчання є індивідуальним, і враховує степінь підготовки слухача, його розпорядок дня, швидкість опанування навчального матеріалу і т.п. Ця форма передбачає оперативну зміну графіка навчання по домовленості з інструктором.

Проміжні іспити активізуються інструктором по мірі готовності слухача. Після вивчення теоретичного курсу, в кінці обраного семестру слухач проходить навчання безпосередньо в Академії, що включає відпрацювання лабораторних робіт, підсумковий огляд навчального матеріалу, консультації інструктора і здачу фінального екзамену за поточний семестр.

Тривалість перебування в Академії визначається індивідуально і становить для CCNA, як правило, від 3 до 4 днів (по 8 годин щоденно), для CCNP - 1,5 місяці - заочно із них 8 днів (64 год.) - очно або більше за бажанням слухача.