20 років на чолі змін

Програма мережевих академій Cisco була заснована в 1997 році як перша в світі навчальна програма від ІТ-вендора.

В 2019 році виповнюється 20 років першій академії Cisco в Україні та українській спільноті академій Cisco.

Перша в Україні академія заснована 15 вересня 1999 року при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

В 2000 році перша в Україні та одна з шести в Європі отримала статус CCNP. Біля джерел створення центру стояли ректор ТНТУ, д.т.н., проф. Ясній Петро Володимирович та перший проректор ТНТУ, к.т.н., доц. Митник Микола Мирославович.

Першими інструкторами академії були Володимир та Сергій Орлови.

На сьогоднішній день при ТНТУ діє Центр підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco, мережева академія Cisco.

Наразі в мережевих академіях Cisco слухачі вивчають мережеві технології, кібербезпеку, інтернет речей, операційні системи та програмування. Існують курси різних рівней складності: ознайомчого, базового та професійного.

Програма мережевих академій Cisco є програмою корпоративної соціальної відповідальності, яка діє в 180ти країнах світу. Співпраця з Cisco для навчальних закладів та їхніх слухачів безкоштовна. В Україні курси програми академій Cisco викладають в рамках навчального процесу більше чотирьох сотень навчальних закладів від шкіл до університетів, а кількість слухачів курсів в 2018-2019 навчальному році сягнула 60 000 осіб.