Спонсорський внесок Cogent Communication                         
Висловлюємо подяку!   


В рамках співпраці бізнесу та освіти , як спонсорський внесок, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя отримав від українського представництва Cogent Communication мережеве обладнання виробництва компанії Cisco Systems.

Cogent Communication почав свою діяльність у 1999 році. Починаючи з 2000 року компанія Cogent Communication почала будівництво мережі, оптимізованої для передачі даних. Використовуючи нові технології, Cogent Communication побудував свою мережу передачі даних, що значно зменшило вартість на послуги, при незмінно високих показниках якості. Саме це рішення дало можливість стати одним із лідерів постачання послуг доступу до мережі Інтернет.

На даний час, Cogent Communication є одним з п’яти найбільших в світі постачальників послугдоступу до мережі Інтернет. Світова мережа Cogent Communication повністю побудована на оптоволоконній інфраструктурі, яка забезпечує високу швидкість доступу до мережі Інтернет, Ethernet передачі даних та послуги колокації у 43 центрах обробки даних, які розташовані у 36 країнах світу.

Обладнання, що Cogent Communication передав Тернопільському національному технічному університету імені Івана Пулюя, представляє флагманську платформу Catalyst компанії Cisco Systems, що дозволяє вирішити задачі на рівні ядра корпоративної мережі. Обладнання сприятиме розвитку телекомунікаційної системи університету та надасть можливість студентам ВУЗу покращити навички роботи з сучасними пристроями, що використовуються провідними компаніями світу.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя висловлює свою найщирішу вдячність, компанії Cogent Communication, за вагомий внесок у розвиток ВУЗу. Віримо в збереження ділових і дружніх відносин, що склалися між нами, у майбутньому. Бажаємо успішного розвитку і досягнення нових вершин у бізнесі.


  ректорат та

колектив Центру інформаційних технологій