Новини

Вебінар з нагоди міжнародного дня кібербезпеки

З нагоди Міжнародного дня кібербезпеки запрошуємо Вас на вебінар інженера компанії Cisco Talos Incident Response

«РЕАГУВАННЯ НА ІНЦИДЕНТИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ. ДОСВІД ПОЛЮВАННЯ НА ЗАГРОЗИ»

Детальніше...

20 років першій Академії Cisco в Україні

Перші в Україні!
Перші в Західному регіоні!
Перші в Тернополі!

На осінній буткамп до ТНТУ завітали почесні гості та ті, хто 20 років тому розпочинав програму мережевих академій в Україні.

Детальніше...

Осінній буткамп інструкторів академій Cisco

Запрошуємо керівників та інструкторів мережевих академій Cisco, випускників та партнерів академії при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя на Осінній буткамп з нагоди 20-річчя першої академії в Україні.

Подія відбудеться 26-27 вересня в м. Тернополі.

Детальніше...
 

20 років на чолі змін

В 2019 році виповнюється 20 років першій академії Cisco в Україні та українській спільноті академій Cisco.

Програма мережевих академій Cisco була заснована в 1997 році як перша в світі навчальна програма від ІТ-вендора.

Перша в Україні академія заснована 15 вересня 1999 року при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

Детальніше...
 

20 років Академії

Перша академія Cisco в Україні при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя та її колектив відзначені нагородою за 20 років плідної праці! 

Детальніше...

Відкриття першої в Україні Brain Academy у ТНТУ

На базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (ТНТУ) відкрився перший в Україні навчальний IT-центр Brain Academy. Всі бажаючі можуть отримати професію тестувальника та розробника програмного забезпечення, навчання першої групи розпочинається уже в квітні 2015. 

Детальніше...

Android Fundamentals Course у ТНТУ (2014/2015)

Вперше у Тернополі набирається група слухачів для підготовки до міжнародної промислової сертифікації ATC AND-401 Android Application Developer. 

Детальніше...

Вітаємо слухачів курсу
«Android Development»

Вітаємо слухачів безоплатних курсів «Android Development» із успішним завершенням навчання та отриманням сертифікатів компанії FORTÉGroup.

Детальніше...

Відкриття C++ Institute Academy

24.04.2014 в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя на базі Центру інформаційних технологій відкрито першу в Україні C++ Institute Academy в рамках міжнародної програми покращення підготовки фахівців в галузі програмування на мовах C та С++.

Детальніше...

Конкурс z/Master 2014

В Україні знову стартує конкурс z / Master з програмування на платформі IBM System z. 

Студенти можуть брати участь в конкурсі z / Master, навіть якщо вони не мають досвіду роботи з мейнфреймами IBM і не є професійними програмістами. 

Під час конкурсу учасники будуть отримувати інструкції з доступу до мейнфреймів і виконання деяких завдань, а в ході виконання етапів набудуть практичних навичок. Конкурс проводиться в Онлайн режимі, тобто через доступ до віддаленого мейнфрейму за допомогою мережі Інтернет.

Детальніше...

Відзнака інструкторів мережевої академії Cisco ТНТУ

В результаті вражаючих досягнень інструкторів мережевої академії ТНТУ і вагомого внеску до програми Мережевих академій Cisco ,ми раді повідомити, що окремі з них входять у топ-25 відсотків інструкторів світу. 

As a result of your instructors' impressive accomplishments and contributions to the Cisco Networking Academy program, we’re pleased to announce that they are being recognized as an Advanced Level and an Expert Level instructors. This awards recognizes instructor achievements as one of the top 25 and 10 percent respectively of instructors globally in the following areas:

 • Participation professional development opportunities
 •  Attention to student needs
 •  Student performance
 •  Use of resources

Детальніше...

Олімпіада та семінар для інструкторів Cisco

З метою аналізу, обговорення та узагальнення навчальних програм та методики підготовки фахівців за програмами мережевих академій Cisco в Україні, а також розширення і поглиблення напрямків співпраці між учасниками цієї програми в Тернопільському національному технічному університеті ім.І.Пулюя відбулися наступні події: перша Всеукраїнська олімпіада інструкторів Cisco «NetExcellence 2013» та семінар за програмами мережевої академії Cisco.

Детальніше...

Офіційні результати олімпіади з напряму “Комп’ютерні науки”

З 8 жовтня 2013 року  на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за підтримки  modnaKasta  (Сергій Орлов) проходила  відкрита олімпіада з напряму «Комп’ютерні науки». 

До участі запрошувались усі охочі студенти ВНЗ Тернополя, структурних підрозділів Тернопільського національного технічного університету (ТНТУ), а також жителі міста та області віком до 30 років.

Детальніше... 


Сертифікація IBM Academic Initiative

Вітаємо!

Викладачів та студентів факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії, котрі успішно пройшли навчання та отримали сертифікати в межах програми  IBM Academic Initiative на базі Центру інформаційних технологій ТНТУ.

Детальніше... 

Международная олимпиада профессионального мастерства обучающихся в учреждениях ВПО и СПО по направлению
«Основы сетевых технологий»

Вітаємо!

Грабовську Соломію та Крутих Максима, студентів ТНТУ ім. І.Пулюя, з високим результатом відбіркового туру в міжнародній олімпіаді "Профессионального мастерства обучающихся в учреждениях ВПО и СПО по направлению «Основы сетевых технологий» памяти преподавателя колледжа Аверина В.Г. " 

Детальніше...

Системи автоматизованого проектування.
AUTODESK AUTOCAD 2013

Група з ТзОВ "SEBN UA (СЕ-БордНетце Україна)" у складі 9 чоловік пройшла курс "Системи автоматизованого проектування. AUTODESK AUTOCAD 2013" Курс тривав 82 год. з них 58 год. семінари, 24 год. практичні. Слухачі після успішної отримали свідоцтво державного взірця.

Детальніше...

Сертифікація Panduit Certified Installer (PCI)

Вітаємо!

П'ятеро студентів мережевої академії Cisco при Центрі інформаційних технологій ТНТУ успішно закінчили навчання за курсом «Монтаж мідних та оптичних кабельних систем PANDUIT» та отримали сертифікати компанії Panduit.

Детальніше... 


Спонсорський внесок Cogent Communication

Висловлюємо подяку!

В рамках співпраці бізнесу та освіти , як спонсорський внесок, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя отримав від українського представництва Cogent Communication мережеве обладнання виробництва компанії Cisco Systems.

Детальніше...

Шоста олімпіада Cisco для студентів та школярів України

 Вітаємо!

Вітаємо Георгія Поліщука, студента академії Cisco ТНТУ ім.І.Пулюя, призера Шостої олімпіади Cisco для студентів та школярів України, що проходила  24-го квітня на базі Центру Знань (м. Київ) з почесним III-ім місцем в категорії PT.


Детальніше...

Центр підготовки інструкторів


25 липня 2012 року у зв'язку з переходом академічної програми компанії Cisco до нової організаційної структури академія Cisco при Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя отримала статус  Центру підготовки інструкторів  (Instructor Training Center).

Новий формат передбачає наступне: 

 • Навчання студентів мережевим принципам та навичкам з використанням навчальної програми та засобів Мережевої академії Cisco.
 • Суворе дотримання всіх політик Академій Cisco.
 • Навчання та атестація нових та існуючих інструкторів Мережевої академії (які навчають студентів).
 • Створення можливостей для постійного підвищення кваліфікації інструкторів на транзакційній та/або абонентській основі.
 • Створення та обмін (онлайн) ресурсами для підготовки інструкторів.

Детальніше...

Професіонали майбутнього

17 квітня у м. Києві відбувся фінал шостого всеукраїнського конкурсу в сфері ІТ-технологій «Професіонали майбутнього» на тему «Спільне будівництво та експлуатація мереж нового покоління різними операторами», який організувала компанія «МТС Україна» спільно з «Нокіа Сіменс Нетворкс Україна», «Alcater-Lucent Україна».

Детальніше...

Університет отримав високу оцінку у рейтингу «Найкращі вузи для ІТ-спеціалістів» за версією журналу «Фокус»

«Найкращі вузи для ІТ-спеціалістів»

Університет отримав високу оцінку у рейтингу «Найкращі вузи для ІТ-спеціалістів» за версією журналу «Фокус».

Названы лучшие вузы для IT-специалистов, — рейтинг Фокуса

Журнал Фокус представил новый ежегодный листинг лучших университетских программ Украины. Среди вузов III и IV уровней аккредитации были отобраны те, где обучают самым перспективным профессиям и с хорошими перспективами трудоустройства.

Детальніше...

П'ята олімпіада Cisco для студентів та школярів України

Вітаємо!

Вітаємо Перекопайка Юрія, студента групи КТм-51 ТНТУ ім.І.Пулюя, призера П'ятої олімпіади Cisco для студентів та школярів України, що проходила  15-го квітня  на базі Центру Знань (м. Київ) з почесним II-им місцем в категорії UNI (категорії UNI було запропоноване практичне завдання на обладнанні Cisco).

Також висловлюємо подяку студентам, що пройшли у фінал олімпіади:

 • Гніздюху Роману, група ПМ-51
 • Паламару Роману, група СІ-51

Детальніше...